Hakkımızda..

GLOBAL HAM MADDE TEDARİĞİ

MSA Chemical Türkiye'de ve bir çok kıtada kimyasal tedarikçisi. Türkiye'nin başarılı şirketleri listesine adını yazdıran MSA Chemical, yurtdışı tedarik ağı ve hammadde üretim potansiyeliyle de geniş bir coğrafyaya uygarlık taşıyor. MSA sahip olduğu güvenilir tedarik ağıyla, Türkiye'nin küresel rekabette elini kuvvetlendiriyor.

HAYAL GÜCÜ VE İNOVASYON

Sosyal sorumluluk projelerimiz ile bu topraklara olan borcumuzu ödemek, ondan aldığımızı çoğaltarak geri vermek istiyoruz.. MSA Chemical olarak yaptığımız her iş, ilk günün heyecanını taşıyor. İnovasyonun kalbinde hayal gücü yer alır. Biz bunun bilinciyle insandan ilham alıyor, bilgiyi insanımızın hizmetine sunuyoruz.

İLK GÜNKÜ HEYECANLA

Tüm ekiplerimiz, ortak bir sinerji ile ortak inançları ve hedefleri paylaşmaktadır. Ar-ge, inovasyon, önemle üzerinde durduğumuz alanlardır. Uluslararası standartlarda iş sağlığı ve güvenliğinden taviz vermiyor, çalışmalarımızı uluslararası kalite, çevre ve güvenlik yönetmeliklerine göre sürdürüyoruz.

İnsan Kaynağı Politikamız

MSA Chemical

İnsan kaynakları misyonumuz; Şirketimizin vizyon, misyon ve stratejileri doğrultusunda Şirketimizin büyüme ve karlılığına, çalışan verimliliğini arttırarak ve nitelikli, motive, bağlılığı yüksek iş gücü oluşturarak katkıda bulunmak, Şirketimiz stratejileri doğrultusunda İnsan Kaynakları stratejileri geliştirmek ve bütün operasyonlarda İnsan kaynakları sistemlerinin uygulanmasını koordine etmektir.

İnsan kaynakları misyonumuz doğrultusunda temel stratejimiz; Şirket hedeflerine odaklı, takım halinde bilgi ile çalışan, sürekli gelişen, mutlu, motivasyonu yüksek ve eğitimli bir insangücü oluşturmaktır.